Fortron FSP350-60HHN(85) ATX 350W
Art. no.:
Man. no.:
A35376
FSP350-60HHN(85)
Beratung Icon
14-day right of withdrawal, free returns.
Beratung Icon
Second Life IT: A contribution to environmental protection.
Fast, climate-neutral delivery with DHL.
PayPal
Visa
Mastercard
Klarna
Online Store: No longer available!
Paypal Ratenzahlung
  • Marke FSP
    Modell/Serie FSP350-60HHN (85)
    Artikelgewicht 1,5 Kg
    Verpackungsabmessungen 30,4 x 22 x 15 cm
    Modellnummer FSP350-60HHN (85)
    Watt 350 Watt
    Eingangsspannung: 200-240V~ / 3 A / 50 Hz
    ohne Originalkarton
  • Kuzinfo Artikelübersicht
    Kuzinfo Artikelübersicht